Lékař MUDr. Věra Černá Žďár nad Sázavou poskytuje péči v oboru praktického lékařství pro dospělé se sídlem ordinace v kraji Vysočina na adrese Studentská 1699/4.

Mobil: +420739310574
Telefon: +420566690111

Lékař – objednat se telefonicky: +420739310574

Ordinační doba, ordinační hodiny

Pondělí – pátek: –

Adresa ordinace

Studentská 1699/4
59101 Žďár nad Sázavou

Trasa k lékaři: navigovat »

Působnost lékaře:

Máte zkušenosti s MUDr. Věra Černá Žďár nad Sázavou? Napište nám prosím níže krátké hodnocení a recenzi tohoto lékaře. Pomůžete tak dalším potenciálním pacientům s výběrem vhodného doktora.

Další zdravotnická zařízení:

3.9 / 5 (22 hlasů)
  1. Chtěla jsem od paní doktory VÝPIS ze zdravotnické dokumentace s dalšími zprávami k jednotlivým vyšetřením pro uzavření životního pojištění, protože vím, jak to chodí. Něco nepřiznáte, a hned se pojištovna při plnění točí kolem té věci, kterou člověk nepřiznal, nebo k ní nedodal podklady. Avšak paní doktorka mi vytiskla ze svého systému pouze výpis, kde ani nebyly všechny diagnozy, žádné zprávy nebyly přiložené. Tak jsem si chtěla jít zprávy vyfotit a paní doktorka se sestřičkou bránily dokumentaci zuby nehty, že prý nemají čas celý den fotit zprávy 😀 😀 nakonec jsem si zprávy vyfotila mobilem za POUHÝCH 5MINUT, a rozloučila se. Jdu si najít jiného doktora, který bude férový a nebude nic tajit. Naúčtují si za pět minut práce 300 Kč a ještě jí neudělají ani pořádně. A NAVÍC 😀 PRÝ novému doktorovi stejně všechny dokumenty nepošlou, že je prý mají povinnost uchovávat 10 let. Na otázku, co s nimi udělají potom, jsem málem s***a ze židle, protože paní doktorka, která pracuje v oboru léta páně NEVÍ, co s nima pak udělá 😀 smutné, přijde mi, jakoby se něčeho bály, nebo něco tajily. Kupodivu, když jsem si procházela doma vyfocené zprávy, tak jsem našla LÉKAŘSKOU ZPRÁVU JINÉHO PACIENTA 2 ROKY STAROU, což vůbec nechápu, že někdo může mít takovýto nepořádek v papírech. A jelikož pán byl starší ročník, hodnoty zvýšené, tak jen pán Bůh ví, zda je tu ještě mezi námi. Říká se, důvěřuj, ale prověřuj. Možná bych byla méně důkladná, kdybych neměla v rodině mámu, které zanedbala obvodní doktorka péči, a při léčení hemoroidů se zjistila rakovina konečníku. Jak člověk může někoho léčit s hemoroidy, když mu neudělá ani pořádné vyšetření?! Lepší je udělat o vyšetření navíc, než mít pak doživotní následky. Avšak tento přístup by se možná k pacientům zlepšil, kdyby si platili doktora ze svého, pak by se lékaři jinak chovali k lidem.