Studio32
Říká se, že dokonalý úsměv je zárukou úspěchu a pravdou je, že na tomto tvrzení něco bude. Lidé, kteří se za svůj chrup nemusí stydět se automaticky více usmívají, působí optimisticky a není žádnou novinkou, že veselí lidé mají více přátel, lepší vztahy a ,,veselou kopu“ každý zaměstná raději, než-li zachmuřeného jedince.

Pokud k Vám příroda nebyla štědrá a vaše zuby opravdu nepatří k těm výstavním, zavítejte do stomatologické kliniky Studio 32, kde se vám dostane té nejlepší péče a vy na svůj úsměv budete moci být právem hrdí.

Nejlepší péče pro váš chrup

Zuby jsou cenný nástroj, který je třeba chránit, a proto byste výběr zubní ordinace opravdu neměli podcenit. Pokud v Praze marně hledáte odborníky, kteří si poradí s jakýmkoliv problémem, ať už jde o klasické vyšetření, trhání zubů či estetické vybělení, Studio 32 je vždy skvělou volbou, a to pro celou rodinu.

Během první návštěvy budete detailně seznámeni se stavem vašeho ústního ústrojí a následně vám bude doporučena individuální péče řešící váš konkrétní případ. Paradontologická léčba, ošetření zubních kazů, endodontické ošetření, dentální implantáty – na vše mají lékaři ve Studiu 32 profesionální odpověď a řešení.

Zubní klinika Studio 32

Použití moderních technik

Většina z vás si ještě z dob útlého dětství pamatuje děsivou čekárnu, chladně zařízenou ordinaci a takřka pravěké nástroje, které vyvolávají strach a paniku. Jakmile však vejdete do kliniky Studio 32, rázem zjistíte, že léčit lze i lidským způsobem. Ordinace je zařízena moderně a přitom velmi útulně a samotné ošetření probíhá pomocí nejmodernějších a vědecky ověřených postupů a přístrojů, jež jsou zárukou naprosté kvality.

Mezi nejpřevratnější technologické vymoženosti kliniky patří operační mikroskop, který svým mikrochirurgickým přístupem výrazně omezuje pooperační obtíže a bolesti s tím spojené. Kdo by si nepřál být prakticky ihned po zákroku aktivní a bez sebemenších obtíží? Navštivte Studio 32 a přesvědčte se o unikátnosti moderních přístupů sami.

Záruka kvality a dlouhé životnosti

Oprava zubního kazu či výměna plomby jsou základ, ale existuje spousta zákroků, které jsou jednak nákladnější a především by měly ,,fungovat“ několik let. Například bělení chrupu nebo zubní implantáty si žádají jistou záruku, kterou vám zubní klinika Studio 32 ráno poskytne.

Studio 32

Lékaři

 • Dentální hygiena

 • Bc. Tereza Petrová
  Bc. Jan Reis, DiS.

 • Zubní lékař

 • MUDr. Jiří Škrdlant
  MDDr. Anna Janoušková
  MDDr. Jan Šmíd
  Monika Čávosjká, DDS

 • Zubní technik

 • Kristýna Benešová DiS.
  Josef Šťastný

Další zdravotnická zařízení:

Ohodnoťte zdravotnické zařízení